Prohlášení o přístupnosti

Mateřská škola Hrotovice se zavazuje k zpřístupnění své webové stránky v souladu s vnitrostátními právními předpisy, které provádějí směrnici Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102.
Veškeré veřejné informace jsou prezentovány podle vyhlášky č. 64/2008 Sb. Ministerstva vnitra o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti).
Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na webovou stránku https://www.mshrotovice.cz

Stav souladu
Tato webová stránka je plně v souladu s Harmonizovanou evropskou normou EN 301 549 V2.1.2 (2018-08).

Vypracování prohlášení o přístupnosti
Toto prohlášení bylo vypracováno dne 18. 9. 2019.
Pro vypracování tohoto dokumentu byla použita metoda zjednodušeného sledování.

Zpětná vazba a kontaktní údaje
Při potížích se zobrazováním webových stránek www.mshrotovice.cz , prosím, kontaktujte správce webu na e-mailové adrese palat@kazda.info.
Provedeme patřičné kroky k odstranění těchto nedostatků.

Další doporučení
Některé informace nabízíme v podobě stažitelných souborů (PDF, DOC, XLS) a to především z důvodu jejich dalšího zpracování případně tisku.
Pro zobrazení těchto dokumentů jsou potřeba příslušné prohlížeče, které lze stáhnout zdarma na webech jejich poskytovatelů.
Pro zobrazení dokumentů ve formátu PDF je nutné mít nainstalovaný prohlížeč, např. Adobe Reader, který je zdarma ke stažení na stránkách společnosti Adobe Systems, Inc..

Prohlášení o přístupnosti